LOGOWANIE
 login
 hasło

Pamiętaj

STATYSTYKI
 Artykułów : 2
 Tematów : 65112
 Plików : 3
 Komentarzy : 3756
 Użytkowników : 3930
 Serwerów : 1
 Online : 1
OSTATNIE POSTY
ADMINI SERWERA
Zobacz Temat
Plebania - Publiczny Serwer FFA | .:: HYDEPARK ::. | Offtopic
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Coś o sobie :)
+Borek
Użytkownik

Dodane dnia 11-06-2008 11:41
Podobny temat utworzyl wuuf i zostal on wysmiany przez poniektorych graczy, daltego prosze o nie udzielanie sie osob ktore nie sa tym zainteresowane oraz pana klystka o baczne obserwowanie danego topicu i usuwanie postow ktore nie sa zgodne z tematem.

No wiec po krotkim wstepie zaczne smiley
Nick: Borek^ a od swieta Bitte ein Bit! smiley
Imie: Maciek
Wzrost: 180
Waga: przed matura okolo 70kg a teraz jak odeszly stresy to trzeba bylo sobie odbic to okolo 73-74 kg
Zamieszkanie: Warszawa
Zainteresowania: pilka nozna i motoryzacja (glownie ciezarowki ale nie zapominam o tych mniejszych maszynach, troche mechanika oraz elektryka/elektornika zwiazana z samochodami), kiedys modelarstwo. W wolnych chwilach chetnie podrozuje po kraju jak i rowniez po europie smiley, lubie jezdzic rowerem no i pare tam innych. Nie naduzywam alkoholu a to z racji czestego bycia kierowca smiley najchetniej pite trunki to dobre piwo i wino (nie pije na sile. musi byc odpowiednia okazja) a szczegolnie Pilsner, Bitburger(stad drugi nick smiley) oraz Zloty Bazant smiley
Fotek narazie nie zamieszczam chyba ze na czyjas prosbe.
Proszę o udzielanie sie w tym temacie. Celem tego tematu jest lepsze poznanie sie graczy.

PS: Dnx za wypowiadanie sie.
Czekam na komentarze itd. Pozdro&Poćwicz smiley

SĄ VOLVA I RESZTA CIĘŻARÓWEK

Edytowane przez Borek dnia 23-06-2008 23:20
6330420 Wyślij Prywatną Wiadomość
AutorCoś o sobie :)
Google
Autor RE: Coś o sobie :)
~Wuuf
Użytkownik

Dodane dnia 11-06-2008 16:56
Niestety ludzie zareagowali na mój temat tak jak to było widać, ale cóż nic nie poradzisz. Za to chętnie wypowiem się tutaj.

Nick: Wuuf! albo 1ns4ne
Imię: Maciek
Wzrost: 183 cm
Waga: przed matura 74kg smiley teraz około 78 kg
Zamieszkanie: Wrocław
Zainteresowania: Jest wiele rzeczy którymi się interesuję, ale głównie to piłka nożna, koszykówka, motoryzacja (w tym także związany z nią tuning optyczny, mechaniczny, car audio), muzyka (lubię tworzyć własne sety - zamieszczone w .:: HYDEPARK ::. | Wasze strony | MUZA smiley), ASG, kiedyś zbierałem znaczki i karty telefoniczne ale jakoś z biegiem czasu znudziło mi się. Fotek nie wrzucę bo nie będę robił tutaj "drugiej fotki.pl". Kwestia alkoholu, kiedy trzeba, czyli wtedy gdy jest okazja to się napiję, rekreacyjnie piwko przed kompem wieczorkiem bądź w upalne dni zimnego z lodóweczki, czy też ze znajomymi też nie pogardzę Ale żeby nadużywać to nie smiley. Natomiast moją prawdziwą pasją jest moja dziewczyna którą bardzo kocham smiley Mówcie co chcecie ale dla mnie to ona jest najważniejsza dlatego nie wypadałoby o niej nie wspomnieć. Nawet na forum Plebanii. Pozdrawiam
Edytowane przez Wuuf dnia 11-06-2008 16:59
4471002 Wyślij Prywatną Wiadomość
*SmErFeTkA
Użytkownik

Dodane dnia 11-06-2008 17:23
Nick: SmErFeTkA, ale mówią na mnie Smerfuś albo lOczek smiley
Imię: Wiola, Kinga
Wzrost: 166 cm
Waga: hmmm... nie wiem sama smiley
Zamieszkanie: Czyżew (niedaleko Białegostoku)
Zainteresowania: piłka siatkowa, piłka nożna(only mecze Polski ;p), języki obce, psy smiley, muzyka, taniec, no i CSS smiley hmmm....? co by tu jeszcze napisać...? dobra nic więcej nie pisze o sobie bo skromna jestem xD smiley a co do alkoholu to raczej nie pijąca jestem ;p chyba ze jakieś wyjątkowe okazje ;]

a fot tez nie wstawię przynajmniej narazie... ( kto chce wiedzieć jak wyglądam ten wie smiley )

Edytowane przez SmErFeTkA dnia 24-01-2010 14:40
771800 Wyślij Prywatną Wiadomość
^klystek
Administrator

Dodane dnia 11-06-2008 18:12
Nick: Kłystek (wzięło sie od tego że mówili na mnie Krystek [od imienia]. Pewnego razu dla jaj kłóciłem sie z kolega, tak porostu na siebie tam gadaliśmy jakieś głupoty i ja na niego coś powiedziałem a on na mnie Ty Kłystku i tak zostało do dziś.)
Imię: Krystian
Wzrost: 190 ^^
Waga: Nie wiem smiley
Zamieszkanie: Pabianice nie daleko Łodzi
Zainteresowania: Nie chce pisać jakiejś dzikiej notatki czy tam opowiadania wiec napisze od myślników. Czyli lubię i interesuje sie:
- jeździć samochodem (chyba to najbardziej lubię smiley)
- dobrze zaszaleć (imprezy, wypady ze znajomymi)
- lubię sie napić zimnego piwa
- pływać i wylegiwać sie w słońcu w lato
- uwielbiam grać w piłkę nożną, smiley nawet sam (jakieś tam tricki itp smiley) no i oczywiście oglądać mecze.
- lubię jeździć na rowerze smiley w dłuższe drogi... bo uwielbiam je planować i robić listy co mam brać do plecaka smiley
- więcej grzechów nie pamiętam ^^

Edytowane przez klystek dnia 01-07-2008 21:44
5157051 Wyślij Prywatną Wiadomość
^JeRzU
Administrator

Dodane dnia 15-06-2008 16:07
Trochę odświeżymy temat! ;p

In-game nick: JeRzU aka: jerzykthelama^, still lovin 1.5 <3, tmj, Silence I'll kill you; ;P and many many others... ;p

Imię: Tomasz, Michał -> dlatego "tmj"(aut.)

Wzrost: hmm...koszykarzem nie zostanę ale rękę przez obręcz przełożę ;p (czyt. 183 cm.)^^

Waga: lekko-półśrednia^^

Zamieszkanie: Łódź!

Zainteresowania: Grafika komputerowa; Obróbka obrazu i dźwięku; Montaż cyfrowy; Muzyka!(generalnie Punk, Rock, Metal^^); Siatkówka, Koszykówka, Tenis Stołowy, e-Sporty, Motoryzacja -> BMW!(nie noszę dresu to 1989r.^^); Ciężkie libacje alkoholowe!

Człowiek zagadka, dusza towarzystwa, podtrzymuje innych na duchu(i nie tylko) gdyż zawsze pije do ostatka ;p, miłośnik mocnych wrażeń i mocnych doznań, pół życia przed komputrem drugie pół w pubie, na ławce w parku, za sklepem lub na imprezie^^, nałogowy palacz ;p, ulubiony kolor POMARAŃCZOWY(L&M SuperLight -> bo pomarańczowe ;p), uczestnik i organizator konferencji międzynarodowych(przepiłem Ruskich i Serbów^^), cierpi na bezsenność, najbardziej wykwintna potrawa: Bycze penisy(serio!^^), miłośnik nietypowego stylu "ubierania się", indywidualista, chodzące Yin i Yang(niestety nie ma to nic wspólnego z harmonią...Wzajemne oddziaływanie Yin i Yang jest przyczyną powstawania i zmiany wszystkich rzeczy), wierzy, że nie można się o czymś wypowiadać jeśli się tego nie spróbuje(są wyjątki bleh -> gey^^), intelektualista z ambicjonalnym podejściem do życia ale niestety czasem leniwy, zwany pr0(fesjonalistą) w CS -> cokolwiek to znaczy, obecnie grający w CS 1.5 4fun(bo wiecznie dostaję bany za aimbota -> losers) i w CSS dla klanu FPS(Szacuneczek^^), przyjacielski chodź ciężko wychodzi mu dbałość o podtrzymanie znajomości, stosunki z płcią przeciwną traktuje jako partnerskie - zostawia dużo luzu swojej drugiej połówce - przez co czasem Duuuużo cierpi^^, miły przyjacielski, przystojny, no i zapomniał bym dodać, że strasznie skromny ;p smiley

PS. Współczuje komuś kto to wszystko czytał ;p

Devil is a loser and he's my bitch!^^
282623400 3013155 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Tomekk810
Użytkownik

Dodane dnia 15-06-2008 20:22
Nick : Tomekk810 [ bo tak ! ]

Imię : Tomasz [ drugie Sławek ]

Wzrost: 170cm

Waga : 60 kg

Zamieszkanie: Szczecin

Zainteresowania: Counter Strike , Informatyka , Komórki , Kosz ! , Muzyka , PPiłka nożna , Sporty extremalne
447720 Wyślij Prywatną Wiadomość
~RobiN
Użytkownik

Dodane dnia 21-06-2008 12:49
Nick : RobiN ( jak dla kogo RRRRRRRRRRrobiN ;p ) Czasami No-one (czyt. Number one ;p )

Imię : Robert ...

Wzrost : 185 ( z groszem ^^ )

Waga : za dużo, ale około 70

Zamieszkanie : Koronowo ( 27 km od Bydgoszczy, zna kto ? ;p )

Zainteresowania : Wiele by tu wypisywać, ale przede wszystkim E-sport, Sporty ekstremalne, Muzyka ( to co w uszy wpadnie ) Motoryzacja

Nie będę pisał jak Jerzu - bo nie mam "weny" ^^ ( Wena dla Jerza to piwo ;p ) ale ogółem : Grywam czasami w 1.5 i 1.6, Cs:s to only FPS ;] ( Mój klanik ;P ) Zabawny, poczucie humoru, czasami "DŻAMPRESOWY" ale najczęsciej woli "kameralne przyjęcia" ( nie wiem dlaczego piszę w 3 osobie o.O ? ) Jest "Do wzięcia ;P" ^^ i zagrałby spara ;/

Witam ;]
484878168 4307532 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Spawn
Użytkownik

Dodane dnia 21-06-2008 13:22
Nick : Spawn

Imię : Andrzej

Wzrost : 180

Waga : Malo tylko 75

Zamieszkanie : Bydgoszcz

Zainteresowania : Duze kulki ladne pierogi smileysmiley heheh Motoryzacja smiley Koszykowka Muzyka

Nie lubie pisac o sobie ci co mnie znaja wiedza jaki jestem smileysmiley Lubie pic piwo jak innismiley palic papierosy tez lubie ale czasem stwierdzam ze to gowno duzo kosztuje Palenie trawy nie dla mnie. Robienie zwal to co lubie najbardziej. smiley Czyli jednym slowem Jestem normalny czyli dla wielu inny smileysmiley

NIGDY NIE MOW NIGDY
Wyślij Prywatną Wiadomość
~King Bruce Lee Karate Mistrz
Użytkownik

Dodane dnia 30-06-2008 00:42
Nick:King Bruce Lee Karate Mistrz

Imiesmileyrzemek

Wzrost:170

Waga:50kg smiley

Zamieszkanie:Mława

Zainteresowanie:Komputery,c++
~Cutey Eyes
Użytkownik

Dodane dnia 01-07-2008 17:53
Nick: Cutey Eyes

Imie: Dominika

Wzrost: 177 - tak wiem ze duzo o.O

Waga: Sama nie wiem xP

Zamieszkanie: Warszawa

Zainteresowania: Anime to jest to co kocham czasem potrafie pol dnia przesiedziec nad tym ^^ Motory (tak wiem ze to nie typowe jesli chodzi o dziewczyne ) mam swoj ukochany i nie zamierzam go nikomu oddac . Lubie troche na nim poszalec ale i tak jestem dobrym kierowca ^^ Grafika to kolejna rzecz ktora mnie kreci ostatnio troche ja zaniedbalam ale zawsze lubie zawiesic oko na ladnej pracy , kurna nie wiem co jeszcze hmm horrory moze poza tym mase dziwnych rzeczy ale nie zdradze ich na samym poczatku xP
6339224 Wyślij Prywatną Wiadomość
~Riv3n
Użytkownik

Dodane dnia 01-07-2008 21:45
Nick: BOOM!
Imię: Rafał
Wzrost: 184 cm
Waga: 72kg
Zamieszkanie: Stalowa Wola

Edytowane przez Riv3n dnia 09-02-2009 11:27
750469 Wyślij Prywatną Wiadomość
~hiro
Użytkownik

Dodane dnia 04-07-2008 18:53
Nick: hiro, hiro LAMA!!!, hiro protagonista (świąteczny)
Imię: Piotrek
Waga: półciężka
pochodzenie: Izdebno(nie ma na mapie) => Garwolin (już jest) =>Warszawa(taka duża plama)
zainteresowania: moja Ukochana Natalia, CSS, tuning silników,mechanika, samochody, książki, pływanie, dobra muzyka(rock, symfoniczny gotycki rock, oraz stary dobry rock), a ha no i oczywiście moja Ukochana Natalia (po raz kolejny)
w wakacje niestety bez CSS, ale potem wracam :
7656764 Wyślij Prywatną Wiadomość
~asbest
Użytkownik

Dodane dnia 05-07-2008 19:06
Witam, Naszła mnie wena i postanowiłem odświeżyć temat smiley

In-game nick: Azzy
Imię: Krzysztof
Miasto: Łódź ("Na wygnaniu w mieście Łodzi, gdzie nawet bieganie psom szkodzi"smiley
Historia gry:
- od stycznia 2001 r. do Grudnia 2002 r. CS 1.0, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5,
- 2003 r. - 2007 r. bardzo sporadyczna gra w CS 1.6 Na rzecz Diablo II
- Od marca 2008 r. gra w CS:Source.

Strona www: http://www.euro-consulting-audit.com, http://www.pdzsource.pl, Home page tymczasowo niedostępne z powodu przebudowy CMS'a

Zainteresowania: Informatyka: systemy unix/linux z nastawieniem na unix (openBSD, Solaris, Darvin), technologia CISCO, technologia APPLE (lepiej nie wchodzić zemną w dyskusje na temat sprzętu/oprogramowania apple a zwłaszcza w dyskusje o wyższości Maca nad PC - Jerzu coś wie na ten temat), programowanie: Cocoa API(Apple Xcode), C++(QT), PHP5 i troche perl.
Muzyka: Klasyczny Rock, Blues, Metal, Thrash metal, Punk, Nienawidzę hip hopu, techno, d'n'b, wiejskich coverów oraz kapel grających z playback'u.

Na co dzień pracuje oraz imprezuje dość mocno, mam na swoim koncie kilka rekordów, ale o tym innym razem smiley

cóż mogę jeszcze rzec smiley

Pozdrawiam.

168745458 5351777 www.asbest.prv.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
+HH
Użytkownik

Dodane dnia 07-07-2008 10:12
To ja też napiszę coś o swojej osobie
Nick: HH
Imię: Marcin
Wzrost: 176 cm
Waga: pół ciężka
Zamieszkanie: Łańcut
Zainteresowania: CS smiley, sport, turystyka, podróże te małe i duże, komputerki, motoryzacja (mam swoje cudeńko i nie oddam go nikomu , no chyba że na złom :lolsmiley, wędkarstwo...
Co robię/czym się zajmuję: jestem informatykiem w urzędzie smiley

moja osobista osoba --> wyłapcie mnie z tłumu http://www.youtube.com/watch?v=JomqWHF0Ldc
Edytowane przez HH dnia 07-07-2008 10:58
~Gacex
Użytkownik

Dodane dnia 07-07-2008 15:31
Nick: Gacex

Imie: Marcin

Wzrost: 179

Waga: Sam nie wiem

Zamieszkanie: Krapkowice (koło Opola)

Zainteresowanie: CSS ; informatyka ; wedkarstwo ; Rollerskating

no i to chyba wszystko...!!
5685982 Wyślij Prywatną Wiadomość
~mkay
Użytkownik

Dodane dnia 07-07-2008 17:35
Nick : m'kay, emkej
Imię : Łukasz
Wzrost : 181 cm
Waga : 90 kg (nadwaga wiem smiley )
Zamieszkanie : Bydgoszcz

Póki co więcej wiedzieć nie musicie ;]
~reksh
Użytkownik

Dodane dnia 09-07-2008 01:04
nick: reksh
Imie: Jarek
17 lat
180 cm
78 kg
zamieszkany: Wloclawek, Kuj-Pom
zainteresowania : CAPOEIRA! ^^ CSS, WoW, dziewoje, lubie sobie poodwalac z kumplami, informatyka, komputery bla bla

nie pale nie cpam prowadze zdrowy tryb zycia

Pozdro & Pocwiczcie (w szczegolnosci Borek :* )

Edit: uroslem + przytylem
Edytowane przez reksh dnia 29-11-2008 13:47
jarekgmastah 9437287 http://www.culus.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
~Civil
Użytkownik

Dodane dnia 06-08-2008 04:01
Nick: Civil
Imie: Michał
Wzrost: 183
Waga: elektryczna ^^ | 75 kg
Zamieszkanie: Siemiatycze ( niedaleko wschodniej granicy :>, 100 km na poludnie od Białegostoku, hmm jak co to mapa http://pl.wikipedia.org/wiki/Siemiatycze )
Zainteresowania: Muzyka: głównie rock/metal. Gitara, informatyka ( głównie grafika komputera, software i hardware, gry komputerowe - przede wszystim Counter Strike :> od 1.6 po CSS ( aktualnie CSS ). Lubię kameralne spotkania z przyjaciółmi. Kocham zwierzęta, mam 2 suczki Husky smiley Fige i Vege i jednego gentelmana zazdrośnika - jamnika Fredka ( lub Friedmana ). Jestem osobą pełnym humoru, koleżeńską i skromną smiley. Nienawidze cwaniactwa i egoizmu. Nie pale, nie pije, nie ćpam. Nie gustuje w używkach. Nigdy sie nie zakochałem i dla tego też nie mam dziewczyny smiley Jestem nerwowy i nie lubie jak mi coś nie idzie.
Interesuję sie też sportem, przede wszystkim piłka nożna, tenis, ostatnio koszykówka, snooker, jeszcze niedawno ping pong.

Pzdr !

Amen
Edytowane przez Civil dnia 28-01-2009 05:22
miczigun 716065 Wyślij Prywatną Wiadomość
~AJRON
Użytkownik

Dodane dnia 13-08-2008 09:26
In-game nick: AJRON
Imię: Bartek
Wzrost: 184cm
Miasto: Sochaczew (55km od Warszawy)

Historia gry:

- Od 2005 roku - Call of Duty 1,UO,2,4
- Od 2008 roku - CS:S smiley

WWW:

- www.orkansochaczew.pl

Nie moja strona lecz polecamsmiley

Zainteresowania:

- RUGBY<3
- Siatkówka
- Motoryzacja
- Imprezysmiley
- Technologia

Muzyka:

- Hip-Hop
- Rap
- Hardstyle Techno

POZDRAFIAM
Edytowane przez AJRON dnia 13-08-2008 09:48
639669 Wyślij Prywatną Wiadomość
~jag
Użytkownik

Dodane dnia 13-08-2008 09:46
oO tyle luda z Bydgoszczy :>

Nick Jag
Imie Jarek
Wiek 16
miasto: BDG
wzrost ok 175 xP
waga nie mam pojecia ale ok 70 xP
Zainteresowania mało tego jest smiley ale są: Matma xP, Informatyka z lekkim naciskiem na internet;P, Warhammer
W co gram/grałem
- warhammer 40k dawn of war ( aktualnie nie gram juz ale jestem bardzo mocno powiazany ze scena)
- krotki epizod w bf2 ( z miech)
- aktualnie grywam sobie w cs:s czasem w dod:s i cs1.6
- od czasu do czasu w3:TFT

Muzyka
- tylko Polski rap smiley
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Reklama:   Sprzęt do nurkowania - Nurkowanie - Sklep Nurkowy - Tani Sklep Nurkowy - Sprzęt do nurkowania
Linki sponsorowane:    Wycieczki Meksyk - Wycieczki Kuba - Wycieczki Brazylia - Wycieczki do Meksyku
Linki sponsorowane:    obstawianie kolorów obstawianie kolorów obstawianie kolorów
Linki sponsorowane:    Tani laser frakcyjny Szczecin
wolne kwatery na noclegi wolne miejsca Darłowo last minute nad morzem
mazury świąteczne noclegi na boże narodzenie tanio boże narodzenie na Mazurach noworoczna impreza bożonarodzeniowa mazury sylwestrowa świąteczna
ośrodki wypoczynkowe mazury Węgorzewo ośrodki wypoczynkowe mazurskie ośrodki wypoczynku
noclegi wczasy turystyka Wisełka pensjonaty wczasy nad morzem